Instagram Sonunda Android Telefonlarında

Instagram Sonunda Android Telefonlarında

 

iOS’nin gözde uygulaması olan instagram sonunda Android işletim sistemli cihazlar için markette yerini aldı. iOS’de kullanılmaya başlanan ve resimlerinizi çeşitli efektler uygulayarak ve bunları sosyal ağlarda ve instagram sitesinde yayınlamaya yarayan bu uygulamayı çok sayıda kullanıcı kullanıyordu. Her ne kadar benzer uygulamaları olsada kendi sitesi üzerinde barındırma hizmeti vermesi en güzel yanlarından biriydi. Android’de dört gözle beklenen uygulamanın ne zaman yayınlanacağı merak ederken bugün markette yayınlandığı haberi kısa sürede yayıldı ve şu anda Google Play üzerinden indirilmekte. Kullanıcı yorumlarını biraz okuduğumda çoğu memnun ve bir kaç hatanın olduu giderilmesinden sonra daha da güzel olacağını belirtmişler.

Artık sizlerde android işletim sistemli cihazlarınızda bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirmek istiyorsanız buraya tıklayarak indirirebilirsiniz.

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2320 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Android 0 Comments

Android İçin Car Home Uygulaması

Büyük şehirlerde araba kullanırken trafiğe takılanlar için ideal olan bu uygulama kazaları bile önlüyor. Bu uygulamayı trafikte beklerken kullanabilirsiniz. Daha kolay telefon kullanımını bizlere sunan uygulama aslında şu mantıkla çalışıyor.

Mobil Cihazlar 0 Comments

HTC One X Tasarımsal İnceleme

HTC’nin yeni ve üstün performanslı telefonu HTC One X modelini inceleyeceğimi önceki yazımda duyurmuştum. Telefon ile yakşalık 1 haftadır kullanmakta olup tatil boyunca özellikle fotoğraf çekme, internet kullanımı gibi alanlarda

Mobil Cihazlar 1Comments

Huawei Ideos X5 İnceleme – Genel Özellikler

Fiyat ve performans bakımından gerçekten tatmin edici bir telefon olan Huawei Ideos X5 telefonu hakkında genel inceleme ile karşınızdayım. Telefonu çeşitli yönlerden incelemeden önce genel anlamda şöyle gördüklerimi anlatacağım. Telefonu

2 Comments

  1. Emre
    Nisan 07, 14:24 Reply
    Ben hala anlamış değilim neden bu kadar büyük bir beklenti var android tarafında. Resimlerini genelde facede,twitterda paylaşan insanlardaki çılgınlık efekt özelliği için mi?

Yorum Yazınız


*