HemenKiralık.com ile Bulunduğun Şehirde Evin Hazır

HemenKiralık.com ile Bulunduğun Şehirde Evin Hazır

Bugün size güzel bir hizmet sitesinden bahsedeceğim. Sitemiz başlıkta da belirttiğim gibi günlük kiralık evlerin bulunduğu site hemenkiralık.com ‘u tanıtacağım. Site de istediğiniz şehirde kısa günlük,haftalık size ev hzmeti sunan daha doğrusu bu tarz evleri size sunan bir site.

Sitede şehirlerdeki evleri kiralamayak isteyenlere ulaştırarak kısa süreli ev ortamında kalmak isteyen ya da tatil gibi durumlarda otelde kalmak yerine kendi evinde kalır gibi ev ortammında vakit geçirmek isteyenler için uygun evler bulunmakta. Peki bu hizmetin bedeli ne derseniz burada ev sahipleri hiç bir bedel ödemiyor.

Burada sadece kira üzerinden %10luk bir komisyon alarak geçimi sağlayan site de 100-150 gibi ortalama fiyatlardaki evin bakımına, durumuna göre değişen günlük bedeller var. Dayalı döşeli olan bu evler için ve günlük düşünürsek gayet iyi. Tabi aylık periyodda fazla gelebilir ama müşteri bulamazsa günlük bazda buda ev sahibi için sıkıntılı durum.

Eğer sizde iş,tatil veya misafir arkadaşlarınızı ağırlamak için ev arıyorsanız bu siteden bulabilirsiniz. Yazıda belirtilen videodan da nasıl ev kiralanacağını izleyebilirsiniz. Ayrıca tabi evini kiraya vermek isteyenler içinde güzel bir site olduğunu düşünüyorum.

Bunun dışında biraz da kullanıma geçersek. Sitede aradığınız şehir ilçeyi yazp ara dediğinizde size bildiğimiz e-ticaret sitelerindeki gibi fotoğraflı bir arama sonuç sayfası geliyor . Öeneğin: Bodrum, Muğla için bir sorguda buradaki fiyatlar gecelik fiyat olup sağ menüden size uygun kriterleri seçerek arama sonuçlarınıda daraltabilirsiniz.

Daha sonrasında uygun gördüğünüz ilana tıklayarak burada gerekli bilgileri edineceksiniz. Evin görselleri, oda sayısı gibi  özelliklerine bakarak uygunsa iletişime geçebilirsiniz. Dediğim gibi fiyatlar evden eve değişebilir tabi buna etkiyen faktörler konut uzaklığı , eski bina olması, eşya durumu vs.

Sitenin güvenirliğine gelince zaten büyük mecralardaki tanıtımlarını gösteren sayfaları bulacaksınız. Bu yüzden site üzerinden ev kiralama konusunda güven problemi olacağını sanmıyorum. Ayrıca sitede konut dışında residenceler de bulunmaktadır. Eğer iş gezilerinizde otel yerine residencede kalmak isteyen olursa onlar için de güzel bir fırsat diyebiliriz.

Eğer evinizi kısa sürelik kiralama işlemine açmayı düşünüyorsnaız bu siteyi kullanmanızı ve bu tarz ev kiralama içinde yine hemenkirala.com’u kullanmanızı tavsiye ederim. :)

 

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2317 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Tanıtımlar 0 Comments

Medyum Aslan ile İnternetten Maneviyat

Medyum Aslan internette açtığı web sitesiyle manevi sıkıntıları olan insanlara şifa dağıtmaya devam etmektedir. Medyum kelimesinin kökeni yabancı olup Türkiye’de nefesi kuvvetli hoca ifadesiyle eş değerdir. Ülkemizde adeta her köşe

Tanıtımlar 0 Comments

Harika altın avcısı oyunları için altinavcisi.net.tr ye !!!

Altın avında ve hazine oyunlarında ne kadar iyisin? İşte birbirinden güzel oyunların hepsini bir arada bulabileceğiniz harika bir oyun sitesi. Oyun tutkunları için vazgeçilmez bir adres; Altın avcısı, Farklı kategorilerdeki

Tanıtımlar 0 Comments

CNT Interaktif A.Ş.’nin Yeni Oyunu Circle Wars’u Denemelisiniz

CNT Interaktif A.Ş.’nin yeni oyunu Circle Wars yayınlandı ve beceri oyunlarından hoşlanan kullanıcılar için eğlenceli ve heyecanlı bir alternatif oluşturdu. Bir çember içerisinde dönen topumuzu, diğer çemberde dönen kırmızı toplara

3 Comments

 1. Faik Emre YILMAZ
  Nisan 05, 22:37 Reply
  Mersin'de yazın ev kiralıcaktım bakalım bütçeye göre bişe bulabilecekmiyim :)
 2. serdar1996
  Nisan 07, 01:08 Reply
  eskiden ev aramak için sokak sokak gezerdik şimdi çpk kolay internette elimizin altında.
 3. Emre
  Nisan 07, 14:26 Reply
  Güzel bir proje. Webrazzide de görmüştüm.

Yorum Yazınız


*