HemenKiralık.com ile Bulunduğun Şehirde Evin Hazır

HemenKiralık.com ile Bulunduğun Şehirde Evin Hazır

Bugün size güzel bir hizmet sitesinden bahsedeceğim. Sitemiz başlıkta da belirttiğim gibi günlük kiralık evlerin bulunduğu site hemenkiralık.com ‘u tanıtacağım. Site de istediğiniz şehirde kısa günlük,haftalık size ev hzmeti sunan daha doğrusu bu tarz evleri size sunan bir site.

Sitede şehirlerdeki evleri kiralamayak isteyenlere ulaştırarak kısa süreli ev ortamında kalmak isteyen ya da tatil gibi durumlarda otelde kalmak yerine kendi evinde kalır gibi ev ortammında vakit geçirmek isteyenler için uygun evler bulunmakta. Peki bu hizmetin bedeli ne derseniz burada ev sahipleri hiç bir bedel ödemiyor.

Burada sadece kira üzerinden %10luk bir komisyon alarak geçimi sağlayan site de 100-150 gibi ortalama fiyatlardaki evin bakımına, durumuna göre değişen günlük bedeller var. Dayalı döşeli olan bu evler için ve günlük düşünürsek gayet iyi. Tabi aylık periyodda fazla gelebilir ama müşteri bulamazsa günlük bazda buda ev sahibi için sıkıntılı durum.

Eğer sizde iş,tatil veya misafir arkadaşlarınızı ağırlamak için ev arıyorsanız bu siteden bulabilirsiniz. Yazıda belirtilen videodan da nasıl ev kiralanacağını izleyebilirsiniz. Ayrıca tabi evini kiraya vermek isteyenler içinde güzel bir site olduğunu düşünüyorum.

Bunun dışında biraz da kullanıma geçersek. Sitede aradığınız şehir ilçeyi yazp ara dediğinizde size bildiğimiz e-ticaret sitelerindeki gibi fotoğraflı bir arama sonuç sayfası geliyor . Öeneğin: Bodrum, Muğla için bir sorguda buradaki fiyatlar gecelik fiyat olup sağ menüden size uygun kriterleri seçerek arama sonuçlarınıda daraltabilirsiniz.

Daha sonrasında uygun gördüğünüz ilana tıklayarak burada gerekli bilgileri edineceksiniz. Evin görselleri, oda sayısı gibi  özelliklerine bakarak uygunsa iletişime geçebilirsiniz. Dediğim gibi fiyatlar evden eve değişebilir tabi buna etkiyen faktörler konut uzaklığı , eski bina olması, eşya durumu vs.

Sitenin güvenirliğine gelince zaten büyük mecralardaki tanıtımlarını gösteren sayfaları bulacaksınız. Bu yüzden site üzerinden ev kiralama konusunda güven problemi olacağını sanmıyorum. Ayrıca sitede konut dışında residenceler de bulunmaktadır. Eğer iş gezilerinizde otel yerine residencede kalmak isteyen olursa onlar için de güzel bir fırsat diyebiliriz.

Eğer evinizi kısa sürelik kiralama işlemine açmayı düşünüyorsnaız bu siteyi kullanmanızı ve bu tarz ev kiralama içinde yine hemenkirala.com’u kullanmanızı tavsiye ederim. :)

 

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2313 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

İnternet 0 Comments

Bedava Site Kurabileceğiniz Bir Platform Wix.com

Uzun zamandır Dünya çapında hizmet veren ve yüksek bir kitle tarafından uzun yıllar rağbet gören Wix geçtiğimiz aylarda Türkçe olarak hizmet vermeye başlamıştı. Bedava hosting ve ücretsiz web sitesi sağlayıcı

İnternet 0 Comments

Google Drive Nedir?

Çok uzun zamandır Google kullanıcıların beklediği bir bulut depolama servisi olan Google Drive nihayet resmi olarak çalışmaya başladı. Son zamanlarda sıkça duyduğumuz Bulut Depolama, depolama hizmetlerinde zamanın son teknolojisidir. Hizmetten

İnternet 4 Comments

Yeni Facebook butonu “Gönder”

Facebook yine farklı bir butonla, “Gönder” ile karşımızda. Gönder butonu ile facebook web dünyasında etkileşimi artırmaya devam edecek. Beğen butonunun birinci yaşında yeni bir buton olan ve beğen butonundan farklı

3 Comments

 1. Faik Emre YILMAZ
  Nisan 05, 22:37 Reply
  Mersin'de yazın ev kiralıcaktım bakalım bütçeye göre bişe bulabilecekmiyim :)
 2. serdar1996
  Nisan 07, 01:08 Reply
  eskiden ev aramak için sokak sokak gezerdik şimdi çpk kolay internette elimizin altında.
 3. Emre
  Nisan 07, 14:26 Reply
  Güzel bir proje. Webrazzide de görmüştüm.

Yorum Yazınız


*