Hayalleri gerçekleştiren site PSDUP.com

Hayalleri gerçekleştiren site PSDUP.com resmi

Başlık aslında bu yazıyı özetleyen en iyi cümlelerden biri diyebilirim. PSDUP’ı duymuşsanız zaten ne demek istediğimi hemen anlamışsınızdır. PSDUP sahibi Şirzat Aytaç şahsen tanıdığım birisi v bazı yaptığımız işlerde ve yapacağımız işlerde de çalışma arkadaşım olur Hani kim bu derseniz diye tanıtmak istedim. PSDUP.com ilk zamanlarda gördüğümde böyle ara ara paylaşım yapacak güzel bir site gibi dururken şimdi yaptıklarını görseniz şaşarsınız. NEden peki bu aşkınlık derseniz, psdup öncelikle her şeyi ücretsiz dağıtmayı amaçlayan bir site ve Şirzat tek başına  öncelikle Türk tasarımcıların yaptığı tasarımları ayırt etmeksizin  html-css döküp bizlerle paylaşıyor. Öyle ki psdyi paylaşmanız ile css ye dökülmesi süresi o kadar kısa ki Hayalleri gerçekleştiren site PSDUP.com resmi o nedenle şaşırmamanız elde değil. Onun haricinde psdup’un en çok sevdiğim yönü site tasarımı vs. değil de böyle farklı tasarımları, farklı işlevsel tasarımları paylaşmak. Ve bu paylaşımları hem başkalarının öğrenmesi için detaylı hem kurallarına uygun.

Bu aralar o kadar güzel paylaşımları varki, kedili saat, mouse hareketleriyle gözleri oynayan maskot, css ile yapılmış araba içindeki insanın yüz hareketi, bilindik uyarı kutuları, benim yapıp paylaştığım yine hoşunuza gideceğini düşündüğüm 404 sayfası gibi uzar gider… İşte bu siteyi bence bir ziyaret edin kesin çok zor çıkacaksınız Hayalleri gerçekleştiren site PSDUP.com resmi Çünkü bazı paylaşımlarını sırf bazıları canı sıkıldıkça oynamak için giriyor desem şaka yaptığımı sanarsınız ama cidden öyle Hayalleri gerçekleştiren site PSDUP.com resmi

Sağolsun Hasan Yalçın’da güzel bir logoyla  PSDUP’ın diğer sitelerden farkını da yansıttı. İnşallah da bende müsait olunca Şirzat abimize Hayalleri gerçekleştiren site PSDUP.com resmi güzel paylaşımlar ve ona güzel bir hediye niteliğinde bir çalışma ( çalışmalar  ) yapacağım.

Ayrıca eğer sizlerde tasarımcıysanız ve hayallerinizi çizdiğiniz psdler varsa Şirzat’a PSDUp.com üzerinden ulaştırabilirsiniz. Müsait oldukça sizin de hayallrinizi gerçekleştirecektir.

Teşekkürler PSDUP.comAnkara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

1 Yorum
  1. 06 Eylül 2011

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


6 × üç =