Görücüye Çıkan Yeni Akıllı Telefonların Listesi

Görücüye Çıkan Yeni Akıllı Telefonların Listesi

CES 2012’de bu sene akıllı telefonlar ve tabletlerin ardı ardına bombalarıyla teknoloji hareketli günler oldu.

Birbirinden güzel ve farklı modellerin tanıtıldığı mobil cihazların bazılarını önceden haberini alsak da bazıları süpriz oldu diyebilirim. Özellikle Android cihazları oldukça ilgi çekici olan bu cihazların neler olduğunu beraber görelim. Farklı markaların değişik modellerini sunan bu listede birbirinden şık modeller var. Özellikle benim dikkatimi çok ince olan ve bugünlerde adından fazla duyuran Huawei’nin Huawei Ascend P1 ve P1 S adlı telefonları ilgimi çekti diyebilirim. Kendim Huawei kullanıcısı olarak fiyat ve performans ilişkisi kurduğumuzda diğer telefonlar arasındaki farkı gösteren bir firma.

Her ne kadar Çin malı diye biraz çekinilse de cidden sağlam ve garantisi de Türkiye’de KVK sağlamasından dolayı giderek artan bir kullanıcı kitlesine ulaşmak üzere. Ayrıca resimlerdeki firmalara dikkat ederseniz git gide PC üreticileri de bu pazara giriş yapıyor. Artık nokia,sony ericsson vs. gibi modeller dışında daha fazla markayı da göreceğiz.

İşte yeni nesil telefonlar:

Huawei Ascend P1 ve P1 S

SonyEricsson Xperia S ve Xperia Ion

Nokia Lumia 900

Motorola Droid Razr Maxx

HTC Titan II

Motorola Droid 4

Samsung Galaxy Note

Intel Medfield Konspet

Lenovo K800

Kaynak : http://www.scroll.com.tr/63996/ces-2012de-duyurulan-akilli-telefonlar/

You might also like

Mobil Cihazlar 0 Comments

Appstore uygulamalarını üst sıralara çıkarmak iş haline geldi

İnternet ortamına sızan bir fotoğraf Appstore’un üst sıralarda yer alan uygulamalarına şüphe ile yaklaşılmasına neden oldu. Bir kadın önünde onlarca iPhone ile oturuyor. Bunun sebebinin Appstore’da belli uygulamalara puan vermesi

Mobil Cihazlar 0 Comments

GM Discovery Almalı mıyım?

Bir GM Discovery kullanıcısıyım. Elbette almamalısınız diyemem, ancak bu yazımda son derece objektif bir şekilde bu telefonu değerlendireceğim. Elbette şüpheleriniz var ve bu cihazı aldığınız zaman bir sorun yaşamaktan korkuyorsunuz.

Mobil Cihazlar 2 Comments

iPhone için Duvar Kağıtları

Geçen hafta bende Huawei Ideos X5’imi satarak yerine iPhone aldım. Bu nedenle de artık androidden biraz daha iPhone ürünlerine doğru kaymaya başlayacağım. Biraz nette araştırırken iPhone için duvar kağıtları buldum.

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply


− beş = 2