Facebook’ta Nasıl Sayfa Silinir?

Facebook’ta Nasıl Sayfa Silinir?

Facebook’ta sayfa silmek kadar zor bir şey yoktur. Bilmeyen bilmiyor. Bilmeyince de kırk yıl arasan bulunacak yerde değil. Bu nedenle size bunu resimli bir şekilde anlatmak istedim. Olur bir gün bir sayfa açarsınız ve o sayfadan başka bir gün sıkılırsanız silmeniz gerekecektir. Bu nedenle bu bilgilerden faydalanmanız gerekmektedir. Facebook’ta sayfa silmek için size anlatacağım aşağıdaki yolu takip edin.

İlk olarak silmek istediğiniz sayfayı açın. Açtığınız zaman karşınıza aşağıda gördüğünüz gibi bir fotoğraf gelecek. 

Bu fotoğrafta da size tarif edilen yerlere tıkladıktan sonra işiniz çok kolay. İlk önce “sayfayı düzenle”ye, ardından da “izinleri yönet”e tıklayacaksınız. İzinleri yönete tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa gelecek.İki tane kocaman okla da gösterdim zaten. Sayfayı sil yazısını göreceksiniz.

Daha sonra da değişiklikleri kaydet butonuna tıkladıktan sonra o sayfa artık sonsuza kadar yok olacaktır.

Yapacaklarınız bu kadar. Açtığınız ve sizi rahatsız etmeye başlayan sayfalara elveda demek için hazır olun.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Nasıl Yapılır ? 7 Comments

Android Telefona Uygulama Yükleme

Android işletim sistemli bir telefon kullanıyorsanız bu telefonu yeni uygulamalar yüklemeden kullanmak sanırım aptallık olur. Çünkü android telefonların uygulama yükleme ve silme kolaylığı ve uygulamalarla telefonlarınızı kendinize özgü kişiselleştirme imkanını

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Windows 7’de Word Dosyasının İçini Açmadan Okuyun

Bu konu hakkında daha önce bir paylaşım duyduğunuzu sanmıyorum. Word dosyasının ya da herhangi bir içeriğin içine girmeden içinde ne olduğunu görebileceksiniz. Üzerine bir kere tıklayacaksınız, sağ köşede bir bölümde

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Facebook Hesabı Tamamen Nasıl Silinir?

Facebook hesabınızı dondurmayın, tamamen silin. Çoğu kişi Facebook hesabını dondurmayı kapatmak sanır. Ama öyle değil. Facebook hesabınızı tamamen silmenin yolu aşağıda. Ancak Facebook hesabınızı sildiğiniz zaman bir daha geri döndüremezsiniz.

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

Bu yazının yorumu yok, ilk sen yaz!

Yorum Yazınız


3 × = yirmi dört