Facebook’ta Gönderiyi Takip Etmeyi Bırakma

Facebook’ta Gönderiyi Takip Etmeyi Bırakma

Facebook oldukça sosyal bir site. İnsanlar oraya her türlü şeyi yazıyorlar. Günden güne ne yaptıklarını, canlarını sıkan sorunları, hoşlarına giden veya gitmeyen şeyleri, hatta memleket meselelerini bile. Ayrıca Facebook’ta bir sürü sayfa var. Bu sayfaları beğeniyoruz. Çünkü içerikleri hoşumuza gidiyor. Bu sayfalarda bazen paylaşılan durumlara yorum yapıyoruz. O yaptığımız yorumlar bir türlü peşimizi bırakmıyor. Ancak buna bir çözüm var.

Facebook’ta bir durumun altına yorum yaptığımızda o yorum artık peşimizi bırakmaz. Çünkü bizden sonra yorum yapanların yazdıklarının bizle alakalı olabileceğini düşünen Facebook, bizim hesabımıza da bildirim gönderir. Yazılan şeylerden haberdar olmamız için. Bir bakıma iyi bir özellik. Ancak yazılan yorumların çoğu bizle alakasız olduğu için biz bu özelliği gereksiz buluyoruz. Bu özelliğin adına “Gönderiyi takip etme özelliği” diyoruz.

Peki, biz bu özellikten nasıl kurtuluruz da bize gelen alakasız bildirimleri durdururuz? İşte böyle. Bir gönderiye yorum yaptınız diyelim. Paso yorumlar gelmeye başladı. Sıkıldınız. O zaman hemen o gönderiyi bulun ve altındaki “gönderiyi takip etmeyi bırak” butonuna tıklayın. İşte böylece gönderiden gelen haberleri almamış olacaksınız.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Bilgisayarlarda Kablo Sorunu Nasıl En Aza İndirilir?

Çoğu bilgisayar kullanıcısının şikayet konularından biri olan bilgisayar kabloları nasıl sinirinizi bozmayacak hale getirilir? Titiz bir insansanız durum daha da vahim demektir. Çünkü o kablolar o kadar karışık bir hal

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Blogger’da Zaman Ayarlı Yayın Nasıl Yapılır?

Blogger kullananlar bu bilgiyi edinmeliler. Çünkü her zaman bilgisayar başında olmayabilirler. Bu nedenle bilgisayar başında olmadığınız zaman yayın yapamazlar. Yayın yapamadığınız zamanlarda da sitenizin hitleri düşer. Site hiç yayınsız kalmamalı.

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Wordde Yazıya Simgeler Eklemek

Birçok yazı türü, değişik para birimi sembolleri, aksan işaretli harşer, telif hakkı sembolü, matematik sembolleri gibi standart olmayan yazı karakterlerini içermektedir. Çeşitli dergi, gazete, Internet sitesi ve benzeri diğer yazılı/görsel

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

Bu yazının yorumu yok, ilk sen yaz!

Yorum Yazınız


altı × 4 =