Facebook’ta Bir Gönderi Özel Mesaj olarak Nasıl Atılır?

Facebook’ta Bir Gönderi Özel Mesaj olarak Nasıl Atılır?

Dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Facebook’ta o kadar çok paylaşım oluyor ki her gün hepsine bakmaya çalışsanız başka şeylere vakit kalmaz. Bu nedenle kısmen bakıyorsunuz. Baktığınız paylaşımların arasından birkaçını beğeniyorsunuz. Bu birkaçından bir tanesini bir arkadaşınıza göndermek istiyorsunuz. Ancak onu herkesin görmesini istemiyorsunuz. Duvarında paylaşırsanız herkes görecek. Bu nedenle özel gönderi olarak yapmaya karar verdiniz. Özel gönderi mesaj şeklinde istediğiniz kişiye gönderebilmenize olanak tanıyor. Peki, bunu nasıl yaparsınız?

İlk olarak özel mesajda göndereceğiniz gönderiyi belirleyin. Ardından aşağıdaki resme bir göz atın.

İlk olarak paylaş, ardından kendi zaman tünelinde yazan yere tıklayın. Ondan sonra özel bir mesajda deyin. Bunları yaptıktan sonra aşağıdaki gibi bir resim gelecek.

Burada her şeyi gösterdiğim gibi yapın. İsim yazan yere göndermek istediğiniz kişinin ismini yazıyorsunuz. www.10line.net yazan yere de düşüncelerinizi ekleyebilirsiniz. Ardında da bağlantıyı paylaş diyeceksiniz.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Twitter Direk Mesaj Özelliği Nedir Nasıl Kullanılır?

Twitter’da yazdığını herhangi bir Tweet’i dünyanın herhangi bir yerinden herkes görebilirken Twitter’da bir de direk mesaj yani özel mesaj gibi bir özellik vardır. Şimdi bu özellik hakkında birkaç ipucu verelim.

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Outlook Nedir?

Outlook 2010 programının tam olarak ne olduğunu incelemeden önce başka bir soruyu cevaplamamız daha doğru olacaktır. E-posta istemci programı nedir? Basit bir anlatımla, başka bilgisayarların sundukları hizmetlerden yararlanmak için tasarlanmış

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Google Chrome’da Shockwave Flash Eklentisi Bozulmas Sorunu ve Çözümü

Google Chrome dünyada en çok kullanılan tarayıcıdır. Bu tarayıcı zaman zaman çeşitli hatalar verebiliyor. Bu hataları düzeltmek için birçok araştırma yapıyorsunuz. Biz karşılaşabileceğiniz hataları burada sizler için çözüp nasıl yaptığımızı

1 Comment

  1. yigit
    Ocak 07, 10:33 Reply

    Android telefonumda Paylaş butonuna bastıktan sonra özel bir mesaj ile Paylaş seçeneği çıkmıyor yardım lazım

Yorum Yazınız


− sekiz = 1