Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silme

Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silme

Facebook hesabınızı dondurmak değil de tamamen silinmesini istiyor olabilirsiniz. Bu durumda sanki öyle seçenek yokmuş gibi dursa da aslında Facebook’ta profilinizi tamamen silme imkanınız var. Peki bu nasıl yapılır ?

Hesabınız açıkken bu linke tıklayarak “gönder” dediğinizde hesabınız dondurulacak; fakat 14 gün boyunca yani 2 hafta boyunca girmedğinizde hesabınız tamamen silinecek.

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2312 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Teknoloji 1Comments

Windows 8.1 ve Yeni Özellikler

Windows 8, 8.1 güncellemesiyle bir çok yeniliğe sahip olacak. Windows 8 çıktığından bu yana eksiği olan, şikayet edilen yönler düzeltilecek ve bütün eksikler giderilecek. Windows 8.1 ile başlat tuşu geri

Teknoloji 0 Comments

PTT’den 3D Mağaza Projesi

PTT bu günlerde 3D alışveriş projesini tanıtmaya hazırlanıyor. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirecek olan PTT projesiyle bir çok kişinin desteğini de alacak gibi görünüyor. İsteyenlerin üç boyutlu dükkan açabileceği bu proje

Programlar 0 Comments

Windows 8 ve Yenilikler

Microsoftun yeni işletim sistemi Windows 8 geçen günlerde yazılımcılar için olan beta versiyonunu duyurmuştu. Windows 8, Windows 7’nin sanki biraz farklılaştırılmışı görünsede aslında getirdiği yenilikler epeyce farklı kılacak türden diyebiliriz.

3 Comments

 1. Nisa
  Ocak 08, 12:03 Reply
  hayat kurtarıcı bir yazı olmuş teşekkürler.
 2. WMK
  Ocak 28, 18:07 Reply
  Gerçekten Hayat Kurtaran Bi Yazı Olmuş Teşekkürler
 3. Ugur
  Eylül 12, 09:11 Reply
  gerçekten teşekkürler hayatımı kurtardı desem yaln olmaz : )

Yorum Yazınız


*