En Sevilen Oyunlardan Araba Park Etme Oyunları

Flash oyun sitelerini ara ara girer şöyle bir kaç oyun oynar çıkarım. Can sıkıntısından şöyle fazla gerilim olmasın ama el becerisi de olsun dediğim oyun türlerinden biri de araba park etme oyunlarıdır. Çünkü araba park etme oyunlarındaki, araba park etme görevi oldukça zevklidir. Heleki taksi park etme, tır park etme gibi değişik tarzda olanlar daha da zevkli. Özellikle tırla geri gelirken o yaşadığınız sıkıntı aslında zevk verici diyebilirim.

İşte bugün size bu oyunları rahat bir şekilde oynayacağınız ve hangi oyunların daha güzel olduğuna beraber bakacağız. Öncelikle Araba Oyunları‘nda gerçekten başarılı olan sunoyun.com‘u ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum. Gerçekten oldukça farklı araba oyunu ile sizi farklı sürüş deneyimi yaşatıyor.

Dediğim gibi değişik bir çok oyun var ki bunlarda biri de Çiftlikte Yarış oyundur. Çiftlikte yarış oyunu sizi baya eğlendirecek tarzda bir oyun özellikle mouse ile oynanması ve kısa süreli olması sıkmıyor diyebilirim. Mouse yönüne göre aracımız hareket ederek oyunu ilk sırada tamamlamaya çalışıyorsunuz.

Diğer oyunumuz ise konumuzdaki gibi araba park etme oyunu. Amacınız adı üstünde Arabayı Park Et. Arabanızı güzel bir şekilde size sunulan yerlere park etmeye çalışıyorsunuz. Özellikle bazı bölümlerdeki dar koşullar el vermese de artık bir yolunu bulup sizin aracınızı park etmenizi istiyor. Sevdiğim türden olan bu oyunu da sizinde oynamanızı tavsiye ederim. Yakında yine farklı oyunları tanıtmaya devam edeceğim.

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2313 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Tanıtımlar 0 Comments

Profesyonel Blog Yazarlığı

Günümüzde bilgi paylaşımı ile pratik bir şekilde tanınırlık ve kazanç sağlanabiliyor. Konvansiyonel medyanın en büyük rakibi olan semantik (web 2.0) teknolojisi insanlara bu fırsatı sunuyor. İnternet üzerinden insanlar ile etkileşim

Tanıtımlar 0 Comments

Power FM ile yabancı müziğin ateşini hissedin!

Türkiye’de radyo kanalları arasında Türkçe müzik konseptinin biraz önde olduğu aşikar, ancak birçok kişinin de yabancı müziğe ilgi duyduğunu belirtmeye sanırız gerek yok! Avrupa’nın, ABD’nin müzik listelerinde en çok fark

Tanıtımlar 2 Comments

Trafik Ceza ve Tramer Hasar Kaydı Sorgulama

Kıymetli oto severler ! Son yıllarda lüks olmaktan çıkarak ihtiyaç haline gelen otomobil sektöründe ne yazık ki kafanıza göre otomobil satın almak her baba yiğidin harcı olmadığı gibi otomobil satın

1 Comment

  1. Mehmet
    Mayıs 04, 17:39 Reply
    Artık internetten oyun oynamıyorum ama gerçekten çok hoşuma giderdi araba park etme oyunları :)

Yorum Yazınız


*