Dungeon Rampage Sınırsız Mana Hilesi

Dungeon Rampage Sınırsız Mana Hilesi

Facebook Oyun Hileleri bölümümüzden herkese tekrardan merhabalar. Bugün Facebook’un populer oyunlarından biri olan “Dungeon Rampage” adlı oyunun hilesinden bahsedeceğim.

dungeon-rampage

Bu hile ile oyunda düşmanlarınıza “skil” vurmak için mana çok öenmlidir.Hileyi gerçekleştirerek sınırsız mana kazanacaksınız, böylelikle mananız hiç azalmadan skil vuruşlar yaparak oyunda düşmanlarınızı çok daha rahat öldürebilir, oyunun zevkine varabilirsiniz.Yapmanız gereken, ilgili programı kurarak aşağıdaki talimatları yerine getirmek ve tabiki de anlatım videosunu izlemek.

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLAYINIZ

Aratılacak Kod 1 : d0 4f d5 0a 00

Değiştirilecek Kod 1 : 02 02 02 02 02

Aratılacak Kod 2 : 66 8f 17

Değiştirileck Kod 2 : 66 99 16

Bir sonraki “Facebook Oyun Hileleri” bölümünde görüşmek üzere, iyi oyunlar.

About author

Mert Turgut
Mert Turgut

6 hazıran 1989 tarihinde Ankara'da doğdum. Atılım Üniversitesi yazılım mühendisliğinden mezunum. İş deneyimim olarak Tusaş(TAI) ve Microsoft Türkiye'de staj yaptım. Bir çok bağımsız blog sitesinde oyun inceleme yazarlığı yaptım. Oyun bilgisayarına ve play station 3 konsoluna sahibim. Herzaman olduğu gibi değişen yeni arayüzle beraber yeni yazılarımla sizlerle beraber olacağım.

You might also like

Fight Night Champion Görücüye Çıktı!

 EA SPORTS adlı oyun firması tarafından yapılan  Fight Night Champion raflardaki yerini aldı.Serinin son oyunu olan ürün gerçekten de bekleneni verebilecekmi?Eski serilere göre benzerlik varmı yoksa tamamen farklımı? Bu soruya yanıt

Tekno Video Galeri 0 Comments

8 Ball Uzun Menzil Hilesi

Facebook Oyun Hileleri bölümümüzden herkese tekrardan merhabalar. Bugün bilardo sevenleri yakından ilgilendirecek hile ile karşınızdayım. Facebook’da bilardo alanında en fazla oynana oyunlardan biri olan “8 Ball” adlı oyunun uzun menzil

Tekno Video Galeri 0 Comments

Social Empires Cash Hilesi

Facebook Oyun Hileleri bölümümüzden herkese tekrardan merhabalar. Bugün Facebook’un populer oyunlarından biri olan “Social Empires” adlı oyunun hilesinden bahsedeceğim.Social Empires, strateji/savaş oyun türünü benimsemiş kişilerin Facebook’da zaman öldürdüğü oyunlardan biridir.

1 Comment

  1. enes
    Aralık 15, 18:15 Reply

    ben hille yapmak istiyorum bunun için bu gerek saygılarımı suunuyorum herkeze iyi günler

Yorum Yazsanız


× bir = 1