Dungeon Rampage Sınırsız Mana Hilesi

Dungeon Rampage Sınırsız Mana Hilesi

Facebook Oyun Hileleri bölümümüzden herkese tekrardan merhabalar. Bugün Facebook’un populer oyunlarından biri olan “Dungeon Rampage” adlı oyunun hilesinden bahsedeceğim.

dungeon-rampage

Bu hile ile oyunda düşmanlarınıza “skil” vurmak için mana çok öenmlidir.Hileyi gerçekleştirerek sınırsız mana kazanacaksınız, böylelikle mananız hiç azalmadan skil vuruşlar yaparak oyunda düşmanlarınızı çok daha rahat öldürebilir, oyunun zevkine varabilirsiniz.Yapmanız gereken, ilgili programı kurarak aşağıdaki talimatları yerine getirmek ve tabiki de anlatım videosunu izlemek.

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLAYINIZ

Aratılacak Kod 1 : d0 4f d5 0a 00

Değiştirilecek Kod 1 : 02 02 02 02 02

Aratılacak Kod 2 : 66 8f 17

Değiştirileck Kod 2 : 66 99 16

Bir sonraki “Facebook Oyun Hileleri” bölümünde görüşmek üzere, iyi oyunlar.

About author

Mert Turgut
Mert Turgut 121 posts

6 hazıran 1989 tarihinde Ankara'da doğdum. Atılım Üniversitesi yazılım mühendisliğinden mezunum. İş deneyimim olarak Tusaş(TAI) ve Microsoft Türkiye'de staj yaptım. Bir çok bağımsız blog sitesinde oyun inceleme yazarlığı yaptım. Oyun bilgisayarına ve play station 3 konsoluna sahibim. Herzaman olduğu gibi değişen yeni arayüzle beraber yeni yazılarımla sizlerle beraber olacağım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Far Cry 3 Oyun Çözümü 18

En son yaptığımız oyun çözümünde su dolu bir mağaradan son anda kurtulmuştuk. Su dolu mağaradan çıktığımız zaman sakallı ve düz saçlı adamı karşımızda bulduk. Sonrasında yeni bir görev bize geldi.

Temple Run 2 Windows Phone için Çıktı

Windows’un mobil üzerine yoğunlaşması ile birlikte birçok telefon Windows Phone işletim sistemine sahip oldu. Oldukça büyük ve bilindik markalar ile işbirliği yapması sonucu gittikçe de yaygınlaşan işletim sisteminin en büyük

Sanalika yakında açılıyor

Türkiye’nin popüler oyunlarından Sanalika yakında tekrar aramızda. Oyun engellenme nedeniyle kapalı olmasından dolayı ulaşılamıyordu. Yapılan inceleme ile bu tedbir kararı kaldırılmış. Bu nedenle yakında herkesin hesapları aynı şekilde kaldığı yerden

1 Comment

  1. enes
    Aralık 15, 18:15 Reply
    ben hille yapmak istiyorum bunun için bu gerek saygılarımı suunuyorum herkeze iyi günler

Yorum Yazınız


*