Android

Clean Master

clean master

 

 

Gelişmiş Task killer uygulaması, zaman ve yer kazandıran olağanüstü bir uygulama! Telefon temizleme programları arasında ilk sırada diyebilirim. Masaüstü bilgisayarda CCleaner neyse android sisteminde de Clean master uygulaması… Bu uygulamayı bu kadar muhteşem yapan şey nedir hemen açıklayalımclean master

Clean Master Android Uygulaması’nın Özellikleri

  • Sd Kart ve telefon hafızasını doğru şekilde gösterebiliyor
  • Arama geçmişlerinizi, mesaj ve mms geçmişlerinizi, Google opera vb tüm uygulama geçmişlerinizi tek bir tuşla silebiliyorsunuz.
  • Açık kalan uygulamaları kapatabiliyorsunuz.
  • Dosyaları silebiliyorsunuz, Dosyalar silinmişse kalıntı dosyaları sileyim mi diye size soruyor kalıntı dosya bırakmıyor.
  • Arka planda çalışan uygulamalaın biriktirdiği gereksiz verileri siliyor.

4 Farklı menüsü bulunmakta;

Clean Master Menüleri

Geçmiş, Gizlilik, Görevler ve Uygulamalar

Yukarıdaki menülere girerek gerekli temizliği yapabiliyorsunuz. Son derece kolay bir kullanışı var oldukça estetik bir arayüze sahip. Ayrıca masaüstüne widget eklenebiliyor. Bir dokun hızlan adındaki widget ile tek dokunma ile cep telefonunuzu hızlandırabiliyorsunuz.  Uygulama o kadar çok tutuldu ki Android uygulamaları arasında en çok indirilen 10 uygulamadan birisi ancak ülkemizde hala hakkettiği yerde değil bu uygulama gerçekten bir ihtiyaç.

Uygulamayı indir.

About the author

Ahmet Orhan

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Leave a Comment


*