Candy Crush Hilesi

Candy Crush Hilesi

Facebook oyun hileleri bölümümüzden herkese tekrardan merhabalar.Bugün, Facebook oyunlarından en çok oynanan oyunlar arasında 1.sırada olan “Candy Crash Saga” adlı oyunun hilesinden bahsedeceğim.Bildiğiniz üzere Candy Crash Saga 100 milyonu aşkın oyuncusuyla Facebook’un en çok oynanan oyunudur.Hilenin tam adı “iCandy Crash Saga Bedava İtem Alma ve Altın Hilesi” Bu hile sayesinde sınırsız ve ücretsiz olarak item ve altın alarak bölümleri artık çok daha kolay geçeceksiniz.Yapmanız gereken gerekli programı indirerek yapılış videosunu izlemek.

candy-crush-saga-oyna

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLAYINIZ

Bir sonraki “Facebook Oyun Hileleri” bölümümüzde görüşmek üzere, iyi oyunlar.

About author

Mert Turgut
Mert Turgut 121 posts

6 hazıran 1989 tarihinde Ankara'da doğdum. Atılım Üniversitesi yazılım mühendisliğinden mezunum. İş deneyimim olarak Tusaş(TAI) ve Microsoft Türkiye'de staj yaptım. Bir çok bağımsız blog sitesinde oyun inceleme yazarlığı yaptım. Oyun bilgisayarına ve play station 3 konsoluna sahibim. Herzaman olduğu gibi değişen yeni arayüzle beraber yeni yazılarımla sizlerle beraber olacağım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Far Cry 3 Oyun Çözümü 23

Geçen çözümde arkadaşınızı o sapık adamın elinden kurtarmıştınız. Arkadaşınızı mağaraya diğer arkadaşlarınızın yanına getirmiştiniz. Daha sonra da bıçağı alıp yeni görevinize gitmiştiniz. Yeni görev yeri daha önce gittiğiniz bir yer.

Medal of Honor Warfighter Oyun Çözümü 1

Yepyeni bir oyun çözümüyle karşınızdayız. Sitemizde yeni yeni yer vermeye başladığımız oyun çözümlerinde eş zamanlı oyun çözümleri yapmaya çalışıyoruz. Şu an 3 oyunla devam ediyoruz. Ancak en çok sevilen popüler

Diablo 3’te Gerçek Para Kazanma Zamanı

12 sene sonra sevenleriyle hasrete son veren oyun harika bir giriş yaptı diyebiliriz. Öyle ki dünya da stoklar tükendi ve geç kalanlar oyunu bulmakta sıkıntı yaşadı. Oyunun aylık ödemesiz olacağı

1 Comment

  1. Can
    Kasım 27, 11:45 Reply
    Gerçekten bağımlılık yapan bir oyun. Level 74e geldikten sonra bir türlü geçemedim uyuz etti gerçekten. Hileyi deneyelim bari.

Yorum Yazınız


*