Candy Crush Hilesi

Candy Crush Hilesi

Facebook oyun hileleri bölümümüzden herkese tekrardan merhabalar.Bugün, Facebook oyunlarından en çok oynanan oyunlar arasında 1.sırada olan “Candy Crash Saga” adlı oyunun hilesinden bahsedeceğim.Bildiğiniz üzere Candy Crash Saga 100 milyonu aşkın oyuncusuyla Facebook’un en çok oynanan oyunudur.Hilenin tam adı “iCandy Crash Saga Bedava İtem Alma ve Altın Hilesi” Bu hile sayesinde sınırsız ve ücretsiz olarak item ve altın alarak bölümleri artık çok daha kolay geçeceksiniz.Yapmanız gereken gerekli programı indirerek yapılış videosunu izlemek.

candy-crush-saga-oyna

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLAYINIZ

Bir sonraki “Facebook Oyun Hileleri” bölümümüzde görüşmek üzere, iyi oyunlar.

About author

Mert Turgut
Mert Turgut 121 posts

6 hazıran 1989 tarihinde Ankara'da doğdum. Atılım Üniversitesi yazılım mühendisliğinden mezunum. İş deneyimim olarak Tusaş(TAI) ve Microsoft Türkiye'de staj yaptım. Bir çok bağımsız blog sitesinde oyun inceleme yazarlığı yaptım. Oyun bilgisayarına ve play station 3 konsoluna sahibim. Herzaman olduğu gibi değişen yeni arayüzle beraber yeni yazılarımla sizlerle beraber olacağım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Tekno Video Galeri 0 Comments

iPhone 5 ve Gangnam Style

Son günlerin popüler şarkısı eşliğinde apple için uyarlanmış halini izlemek istemez misiniz ?

Tekno Video Galeri 0 Comments

Legend Online Dünya Refah Hilesi

Facebook Oyun Hileleri bölümümüzden herkese tekrardan merhabalar. Bugün Facebook’un populer oyunlarından biri olan “Legend Online” adlı oyunun hilesinden bahsedeceğim.Vereceğim hilenin adı “Legend Online Dünya Refah Derecesi” hilesidir. Nedir bu Dünya

Far Cry Oyun Çözümü 30

Uçaktan en son sahile paraşütle atlamıştınız. Paraşütle atladıktan sonra sahilde ilerlemiştiniz. Orada birkaç adam öldürdükten sonra yeni görev yerinize gitmiştiniz. Yeni görev yeriniz de aşağıdaki görseldeki gibidir. Yukarıda gördüğünüz mekana

1 Comment

  1. Can
    Kasım 27, 11:45 Reply
    Gerçekten bağımlılık yapan bir oyun. Level 74e geldikten sonra bir türlü geçemedim uyuz etti gerçekten. Hileyi deneyelim bari.

Yorum Yazınız


*