Call Of Duty Black Ops 2 Atlı Bölüm Nasıl Geçilir?

Call Of Duty Black Ops 2 Atlı Bölüm Nasıl Geçilir?

Call Of Duty Black Ops 2 çıkalı çok zaman oldu. Ancak oyunculardan bazıları oyunu yeni yeni oynamaya başladı. Oyun ile ilgili yorumları eminiz çok iyidir. Çünkü Call Of Duty Black Ops 2 oldukça stratejik ve teknolojik silahlarla donatılmış bir oyun. Bu silahları oyunda da olsa kullanmak çok hoşumuza gidiyor. Call Of Duty Black Ops 2’de at bile kullanıyorsunuz. Bu derece geniş kapsamlı bir oyun. Bazı oyunlarda yerinizden bile hareket edemiyorsunuz. Düşünün. Ancak Call Of Duty Black Ops 2’de birçok şeyi yapmamız mümkün.

aorhan

Ata binmekten konu açılmışken şuradan devam edelim. Atlı bölümü geçmekte zorlanan oyuncu arkadaşlarımız var. Atlı bölümde aynen şunlar oluyor. Atla birlikte fotoğrafta gördüğünüz gibi bir grup adamla ilerliyorsunuz. Sizde at var, ancak karşınızdakilerde tank var.  Bu nedenle atlarınız ölecek. Sizin atınız ölürken bir anda şaha kalkacak ve sizi yere atacak. Bu sırada siz de atın altında kalacaksınız. At ağır kalkamıyorsunuz. Karşıdan da tank geliyor. Altında kalacaksınız. Altında kalmamak için kalkmanız gerekiyor. Ancak ne yaptıysanız geçemediniz.

O bölümü nasıl geçeceksiniz?

At üzerinize düştüğü zaman farenin sağ ve sol tuşunu gösteriyor. Aynı zamanda orada “hold” yazıyor. Hold basılı tutmak demek. İlk yapmanız gereken sağ ve sol tuşa basılı tutmak. Bunu yaptıktan sonra bir ekran görüntüsü daha geliyor. Orada da “escape” yazıyor. Yani geri manasında. Oyunda da geri tuşu “s” oluyor. Hem farenin sağ ve sol tuşuna basacaksınız, hem de “s” tuşuna basacaksınız. Bunları yaparsanız bölümü rahat bir şekilde geçeceksiniz.

Call Of Duty Black Ops 2’nin bu zor bölümünü anlattıklarımızdan faydalanarak geçebilirsiniz. Zorlanmayacağınıza garanti ederim.

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2312 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Teknoloji 1Comments

Yeni ve Ücretsiz Müzik İndirme Programları

Müzik indirme pek çoğumuz için gerçekten de oldukça önemlidir. Bu nedenle kullandığımız programın hem pratik hem de hızlı olmasını isteriz. Aynı zamanda ücretsiz olması bize daha çok kullanım kolaylığı sağlar.

Teknoloji 0 Comments

Facebook Telefonu Tanıtılacak mı?

Çok uzun zaman öncelerden beri tartışılmaya başlanan Facebook markalı telefon son zamanlarda en çok tartışılan şeylerden biri olmayı başardı. Çünkü Facebook’un yarın düzenleyeceği tanıtım toplantısına basın mensuplarını davet ederken “Come

Teknoloji 0 Comments

Kazandıran Garanti Kuponlar ve iddaa tahminleri!

İddaa’da kazanmak için artık size tek site yeter! Öyle bir site ki her gün 1 banko sayfası ile her gün paranızı en az ikiye katlıyor.. Banko iddaa tahminleri sayfası ile

3 Comments

  1. cesim
    Ekim 29, 13:55 Reply
    ben robotlu bölüm var attan sonra gelen orda bişey yapamıyom çünkü düşman yok ben ve askerler bide robot düşman yok neyapmam lazım
  2. ahmet adıgüzel
    Aralık 07, 16:12 Reply
    ben de geçemedim o bölümü sacma yapmışlar biraz ama güzel oyun =D

Yorum Yazınız


*