Blogpress WordPress Teması

Blogpress WordPress Teması

Epeydir tema vs. tanıtmıyordum. Bugün saidyavuz.com tarafından satışa sunulan temayı sizlere tanıtmak istiyorum. Tema gerçekten arayüz olarak sade ve kullanışlı. Themeforest temalarındaki arayüz gibi benzer bir arayüze sahip. Ayrıca farklı renkler ve kullanım kolaylığı olan temayı 25 TL gibi uygun bir ücretle sahip olabileceksiniz. Eğer tema olarak kişisel bir tema kullanmayı düşünüyorsanız bu tema bence size göre bir tema.

Temanın demo adresi için buradan bakabilirsiniz. Ayrıca tema hakkında daha detyalı bilgi için buradan buyrun.

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2317 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Wordpress Tema 3 Comments

75 Adet Magazine Portal WordPress Teması

Döner dönmez wordpress temaları ile yazılara başlayayım dedim ve sizlere güzel bir tema serisi sunmak istedim. Bir çok kaliteli ve yeni nesil temalar bulacağız listede eski ve yeni temalar olmak

Wordpress Tema 1Comments

300+ Ücretsiz WordPress Teması

Merhabalar sevgideğer blog okuyucular Sizlere çok güzel tema listelerini sunmanın verdiği mutlulukla beraber artık sık sık bu yazıyı güncelleyerek yeni wordpress temalarını sunacağım. Elimden geldiğince araştırıyorum ediyorum bulduklarımı not alıyordum.

Wordpress Tema 2 Comments

9 Yeni WordPress Teması

Yine bir wordpress temalarıyla karşınızdayım. Bu aralar gerek yoğun olmam, gereksede bazı kişilerin yazılarımı çalması, tasarımımı çalma istekleri karşısında başlatmış olduğum mücadele yüzünden yazı giremiyordum. Hırsızlar hakkında işlemleri başlatmak üzereyim.

3 Comments

  1. fikiranaliz
    Ağustos 02, 22:39 Reply
    Özel bildirim kutusu nedir tam açıklar mısınız lütfen? Eğer düşündüğüm gibi ise sadece onu bile alabilirim? Sitem www.fikiranaliz.com lütfen benimle irtibata geçin

Yorum Yazınız


*