Bir kaç tıkla Android uygulaması yapın

Bir kaç tıkla Android uygulaması yapın

Evet, sadece bir kaç tıkla yazılım bilgisine sahip olmasanız bile android uygulaması yapabileceksiniz. Peki bunu nasıl yapacaksınız ? Google önceden duyurduğu Android App Inventor adlı aracını bugünden itibaren beta olarak görücüye çıkardı. Program bile yüklemeden sadece google hesabınızla girip uygulamayı yapıp mobil cihazınıza aktarabileceksiniz.

Bu adresten uygulama alanına ulaşabilir ve uygulama yapmaya başlayabilirsiniz. Bir kaç eğitsel sayesinde de daha da profesyonel uygulama yapmanız mümkün.

Ayrıca yukardaki videodan da nasıl uygulama yapıldığını tanıtım videosundan öğrenebilirsiniz.

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2312 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Android 0 Comments

General Mobile Discovery Air piyasada

Ülkemizde popüler olmayı başaran Discovery cihazından sonra şirket ardı ardına yeni cihazlar duyurmaya devam ediyor. Söz konusu Discovery bu güne kadar çıkan en popüler General Mobile telefonu, onun yerini sarsacak

Tekno Video Galeri 0 Comments

Social Empires Cash Hilesi

Facebook Oyun Hileleri bölümümüzden herkese tekrardan merhabalar. Bugün Facebook’un populer oyunlarından biri olan “Social Empires” adlı oyunun hilesinden bahsedeceğim.Social Empires, strateji/savaş oyun türünü benimsemiş kişilerin Facebook’da zaman öldürdüğü oyunlardan biridir.

Tekno Video Galeri 0 Comments

GTA V Bölüm Geçme Rehberi: Görev #2

Yepyeni bir “GTA V görev bitirme rehberi” serimizden herkese tekrardan merhabalar.Hatırlayacak olursanız serinin ilk haberi GTA V adlı oyunumuzun ilk bölümü olan “Franklin and Lamar” adlı kısmı, videoyu izleyerek %100

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

Bu yazının yorumu yok, ilk sen yaz!

Yorum Yazınız


*