Bir kaç tıkla Android uygulaması yapın

Bir kaç tıkla Android uygulaması yapın

Evet, sadece bir kaç tıkla yazılım bilgisine sahip olmasanız bile android uygulaması yapabileceksiniz. Peki bunu nasıl yapacaksınız ? Google önceden duyurduğu Android App Inventor adlı aracını bugünden itibaren beta olarak görücüye çıkardı. Program bile yüklemeden sadece google hesabınızla girip uygulamayı yapıp mobil cihazınıza aktarabileceksiniz.

Bu adresten uygulama alanına ulaşabilir ve uygulama yapmaya başlayabilirsiniz. Bir kaç eğitsel sayesinde de daha da profesyonel uygulama yapmanız mümkün.

Ayrıca yukardaki videodan da nasıl uygulama yapıldığını tanıtım videosundan öğrenebilirsiniz.

You might also like

Mobil Cihazlar 0 Comments

Görsellerle GM Discovery 2

Bir telefon alırken onun şekline ve görünüşüne çok dikkat ederiz. Uzun bir süre aldığımız telefonu kullanırken telefona her baktığımızda gözümüz şenlenmeli. Yoksa o telefondan çabuk sıkılırız. Discovery 2 piyasaya sürüldü

Mobil Cihazlar 0 Comments

General Mobile Discovery Ucuz Fiyatıyla Galaxy S4’e Kafa Tutuyor!

GM Discovery ucuz fiyatıyla ve bu fiyata rağmen bize sunduklarıyla ünlü bir cihaz. Özellikleriyle neredeyse S4’e kafa tutmayı beceriyor. İnceleyelim ve görelim. Samsung Galaxy S4’ün GM Discovery’den üstün yönleri nelerdir?

Apple-iOS 0 Comments

IOS 8’de fotoğraf nasıl gizlenir?

Yeni bir işletim sistemi ve en çok beklenen özellikler… IOS 8’de istediğiniz bir fotoğrafı, başkasının görmesini istemediğiniz bir fotoğrafı gizlemek ister misiniz? Android işletim sisteminde bu özellik için ayrı bir

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply


× beş = 25