BİMCell Nedir? Detaylar

BİMCell Nedir? Detaylar

BİM Türkiye’nin en ucuz gıda malzemeleri satan marketlerinden biridir. İnsanlar ucuzluk nerede ise oraya rağbet ederler. Bunun tersi durumlar da meydana gelmiştir bazen ama genelde bu böyledir. BİM gıdadaki ucuzluğunu  iletişim sektörüne taşımak istedi. Geçtiğimiz aylarda BİM , BİMCELL’i çıkarttı. BİMCELL’in alt yapısı AVEA ile birleşerek hizmet vermeye başladı.

BİMCELL konuşmada , mesajlaşmada , internete girmede devrim yaratacak. Çok ucuz fiyatları gören insanlar BİMCELL’ geçecek. Yakın zamanda TURKCELL , AVEA ve VODAFONE’dan  BİMCELL’e geçin diye reklamlar çıkabilir.

Herkesin merak ettiği BİMCELL hattını nasıl alacağız sorusu. Bu soruyu çoğu kişinin sorması normal. Çünkü henüz BİMCELL’in  diğer operatörler gibi bir satış merkezi yok. Daha oluşturulmamış. Ancak hat kullanıma sunulduğuna göre bir satış noktası da olmak zorunda. BİMCELL için bir belge gerekiyor mu , nereden satın alınır , kimlerin satın almasına izin var , ya da isteyen herkes satın alabiliyor mu? Bütün bu soruların cevabı aşağıdaki açıklamada.

  • BİMCELL hattı için bir ön şart yok. Herkes kullanabilir. Diğer hatlardaki gibi bir yaş sınırı da yok.
  • BİMCELL hattını almak için herhangi bir şube yok. Bu nedenle BİM mağazaları satış yapacak.
  • Hattı almak isteyen önlü arkalı fotokopi ile , en yakın BİM mağazasına gidip , gerekli evrakları doldurması gerekiyor.

Yapmanız gereken bütün iş bunlardan ibaret. Sonra BİMCELL hattına sahip olabilirsiniz.

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2312 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Windows 7’de İşlemlerin Sesini Ayrı Ayrı Kısmak

Bazen bilgisayarda birçok işi bir arada yapmak zorunda kalabiliyorsunuz. Her birinden ayrı ses çıkıyor. Ama siz de müzik dinlemek istiyorsunuz. Ses kıssanız hepsinin sesi gidiyor. Verseniz sesler karışıyor. Ne yapacağınızı

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Android Cebin Düğmesi Bozulduysa Nasıl Tamir Edilir?

Android ceplerde bildiğiniz gibi fazla bir düğme yoktur. Bu nedenle hep o düğmeyi kullandığımız için bu düğmelerin bozulma ihtimali yüksektir. Bozulduğu zaman garantisi de bitti ise başınıza iş aldınız demektir.

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Winrar Dosyasına Şifre Nasıl Koyulur?

Dünyanın en çok kullanılan sıkıştırma programlarından biri olan Winrar’dan genel bir şekilde bahsettikten sonra Winrar’ın en önemli özelliklerinden biri olan parola koyma işlemini anlatacağız. Bildiğiniz gibi Winrar çok sayıda dosyayı

1 Comment

Yorum Yazınız


*