BİMCell Nedir? Detaylar

BİMCell Nedir? Detaylar

BİM Türkiye’nin en ucuz gıda malzemeleri satan marketlerinden biridir. İnsanlar ucuzluk nerede ise oraya rağbet ederler. Bunun tersi durumlar da meydana gelmiştir bazen ama genelde bu böyledir. BİM gıdadaki ucuzluğunu  iletişim sektörüne taşımak istedi. Geçtiğimiz aylarda BİM , BİMCELL’i çıkarttı. BİMCELL’in alt yapısı AVEA ile birleşerek hizmet vermeye başladı.

BİMCELL konuşmada , mesajlaşmada , internete girmede devrim yaratacak. Çok ucuz fiyatları gören insanlar BİMCELL’ geçecek. Yakın zamanda TURKCELL , AVEA ve VODAFONE’dan  BİMCELL’e geçin diye reklamlar çıkabilir.

Herkesin merak ettiği BİMCELL hattını nasıl alacağız sorusu. Bu soruyu çoğu kişinin sorması normal. Çünkü henüz BİMCELL’in  diğer operatörler gibi bir satış merkezi yok. Daha oluşturulmamış. Ancak hat kullanıma sunulduğuna göre bir satış noktası da olmak zorunda. BİMCELL için bir belge gerekiyor mu , nereden satın alınır , kimlerin satın almasına izin var , ya da isteyen herkes satın alabiliyor mu? Bütün bu soruların cevabı aşağıdaki açıklamada.

  • BİMCELL hattı için bir ön şart yok. Herkes kullanabilir. Diğer hatlardaki gibi bir yaş sınırı da yok.
  • BİMCELL hattını almak için herhangi bir şube yok. Bu nedenle BİM mağazaları satış yapacak.
  • Hattı almak isteyen önlü arkalı fotokopi ile , en yakın BİM mağazasına gidip , gerekli evrakları doldurması gerekiyor.

Yapmanız gereken bütün iş bunlardan ibaret. Sonra BİMCELL hattına sahip olabilirsiniz.

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

İlginizi Çekebilecek Yazılarımız

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Outlook.com nedir, Outlook.com’a Nasıl Üye Olunur?

Outlook.com’un ne olduğunu ilk olarak tanımlamak yerinde olacaktır. Outlook.com bir mail hizmetidir. Microsoft’un mail hizmeti olan outook.com birçok kullanıcıya sahiptir. Aslında eskiden Hotmail.com daha çok kullanılırdı. MSN’in var olduğu zamanlardaydı.

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Android Cep Telefonuna Güvenle Uygulama Yüklemek

Şu sıralar çok gündemde olan akıllı cep telefonları günden güne gelişiyor. Her gün özelliklerine bir yenisi eklenen Android cep telefonlarına her saniye yeni uygulama yazılıyor. Zaten Android cep telefonlarının uygulamalarından

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Windows 7 Starter’da Arka Plan Resmi Değiştirme

Windows 7’nin değişik bir versiyonu olan Starter biraz kapalı bir işletim sistemidir. Normalde Windows 7 Pro, Ultimate, Home Basic gibi versiyonlarda arka plan resmini değiştirmek sorun olmuyor. Ama Starter’da arka

1 Comment

Yorum Yazsanız


dokuz × = 9