BİMCell Nedir? Detaylar

BIMcell-yeni-tarife
Paylaş
 

BİM Türkiye’nin en ucuz gıda malzemeleri satan marketlerinden biridir. İnsanlar ucuzluk nerede ise oraya rağbet ederler. Bunun tersi durumlar da meydana gelmiştir bazen ama genelde bu böyledir. BİM gıdadaki ucuzluğunu  iletişim sektörüne taşımak istedi. Geçtiğimiz aylarda BİM , BİMCELL’i çıkarttı. BİMCELL’in alt yapısı AVEA ile birleşerek hizmet vermeye başladı.

BİMCELL konuşmada , mesajlaşmada , internete girmede devrim yaratacak. Çok ucuz fiyatları gören insanlar BİMCELL’ geçecek. Yakın zamanda TURKCELL , AVEA ve VODAFONE’dan  BİMCELL’e geçin diye reklamlar çıkabilir.

Herkesin merak ettiği BİMCELL hattını nasıl alacağız sorusu. Bu soruyu çoğu kişinin sorması normal. Çünkü henüz BİMCELL’in  diğer operatörler gibi bir satış merkezi yok. Daha oluşturulmamış. Ancak hat kullanıma sunulduğuna göre bir satış noktası da olmak zorunda. BİMCELL için bir belge gerekiyor mu , nereden satın alınır , kimlerin satın almasına izin var , ya da isteyen herkes satın alabiliyor mu? Bütün bu soruların cevabı aşağıdaki açıklamada.

  • BİMCELL hattı için bir ön şart yok. Herkes kullanabilir. Diğer hatlardaki gibi bir yaş sınırı da yok.
  • BİMCELL hattını almak için herhangi bir şube yok. Bu nedenle BİM mağazaları satış yapacak.
  • Hattı almak isteyen önlü arkalı fotokopi ile , en yakın BİM mağazasına gidip , gerekli evrakları doldurması gerekiyor.

Yapmanız gereken bütün iş bunlardan ibaret. Sonra BİMCELL hattına sahip olabilirsiniz.Bu yazı 53 kere okundu.

YAZAR HAKKINDA

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak


altı − 3 =

Bir adet yorum var.

  1. abdullah tiryaki diyor ki:

    bence bu tutmaz ya

wordpress hosting
Domain sorgulama için Turhost'u öneriyorum.
Oyun Kolu Sunoyun.com araç kiralama
Sponsorlarımız
cep telefonu oyunları oyun oyna araba oyunları OYUNLAR yanmaz sünger canlı tv izle ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım süngeri malta dil okulları
Son 24 saatin popülerleri
Bumerang - Yazarkafe

Sitemap | RSS