Android İçin Ön Bellek Temizleme Uygulaması

Android İçin Ön Bellek Temizleme Uygulaması

Dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi olan Android işletim sistemine ait bir uygulamayı size tanıtmak istiyorum. Bu uygulama ön bellek temizleyici. Telefonunuz için bu gibi bir uygulama zaman zaman ihtiyaç duyulabilecek bir uygulama oluyor.

Bu uygulama neler yapabiliyor? Telefonumuzu kullana kullanan ön belleği dolar. Bu her telefonda olmaz, ama Android işletim sisteminde olur. Dinlediğiniz müzikler, izlediğiniz videolar, internete girmeleriniz hepsi telefonunuzun bir köşesinde kayıtlı duruyor. Bu kayıtlar bir süre sonra telefonunuzun kasmasına ya da yavaşlamasına neden oluyor. Bu nedenle bu uygulamayı kullanmak zorunda kalıyorsunuz. Telefonun ön belleğini boşaltmak için bu şart. Aksi takdirde telefonunuz kasacaktır. Bir Android telefon yavaş kullanılamaz. Özelliklerinden bir tanesi zaten hızlı olmasıdır.

Bu uygulama Google Play’de ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Oradan temin edebilirsiniz. Kullanımı da oldukça kolay. İşe yarar ve kullanışlı bir uygulama. Yardımcı oluyor.

[site url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zeroneapps.onbellektemizleyici&hl=tr” target=”_blank”]

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2313 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Android 0 Comments

Android İçin Kariyer Test Uygulaması

Android işletim sistemli telefonlarınızda kullanabileceğiniz çok basit bir uygulama. Basit olmasına rağmen size küçük önerilerle büyük fikirler kazandıracağına eminiz. Kariyer Testleri Android uygulaması Google Play Store’da ücretsiz olarak sunulmakta. Bu

Android 0 Comments

Android Cebe Hızlı Dosya İndirmek

Android cihazlar günümüzde bilgisayardan daha sık kullanılır oldu. Bu nedenle Android cihazlar için birçok uygulama üretildi. Bu uygulamalar Android cihaz kullananların çok işine yaradı ve yaramaya devam ediyor. Bahsettiğimiz bu

Android 0 Comments

Android İçin Hızlı Sözlük Uygulaması

Dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi olan Android için bir uygulama daha. Bu işletim sisteminin uygulamaları asla son bulmaz. Çünkü o kadar geniş bir kitleye yayılmış ki sürekli uygulamalar geliyor.

2 Comments

 1. Emre
  Aralık 06, 20:30 Reply
  uygulamanın adı ne ? link nerede ?
  • Ahmet Orhan
   Aralık 06, 23:22 Reply
   https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zeroneapps.onbellektemizleyici&hl=tr buyrun adres.

Yorum Yazınız


*